Україна-Домінікана: авіасполучення між країнами відновлено

Україна-Домінікана: авіасполучення між країнами відновлено

Літак за рейсом Україна-Домінікана виконав перший політ з початку світової пандемії та закриття кордонів. Налагоджено авіасполучення між країнами. 

Україна-Домінікана 2020 

Літак з України прибув сьогодні, 17 жовтня 2020, в Домініканську Республіку. Це перший чартерний рейс між країнами з початку світової пандемії та закриття кордонів.

Літак прибув до міжнародного аеропорту Ля Романа. 

Переліт виконала авіакомпанія Azur Air. Політ тривав 11 годин.

Повідомляється, що всі пасажири під час польоту повинні знаходитись в масках. По прибуттю в Домінікану туристи з України пройшли швидкий температурний скринінг, заповнили міграційні картки та направилися до своїх готелів.

При цьому мандрівників прохали не забувати про соціальну дистанцію та з відповідальністю відноситись до свого здоровья. 

Нагадаємо, що до 31 грудня 2020 р. Домінікана за власний кошт надає всім туристам розширене медичне страхування, яке в тому числі розповсюджується і на випадки коронавірусу.

Якщо під час відпочинку в Домінікані у мандрівника виявлять COVID-19 – уряд країни на 100% покриє лікування, медичний трансфер, проживання на час лікування та витрати на заміну звортнього квитка додому. 

До уваги!

Домінікана подовжила термін дії режиму надзвичайної ситуації до 01 грудня 2020. А також графік комендантської години до 11 листопада 2020.

Під час відпочинку у Домінікані забороняється покидати свої готелі, віли чи апартаменти по буднях с 21:00 до 5:00. Та по вихідних с 19:00 до 5:00.

Екскурсії в Домінікані 2020 

При цьому екскурсії в Домінікані працюють. Відкриті популярні локації, музеї та найвідоміші місця країни.

Ознайомитись з графіком, актуальними цінами та детальними програмами екскурсій – можна за посиланням.

Нагадаємо, що команда iDominicana.com пропонує найкращий сервіс, цікаві екскурсії, авто, яхти та віли в Домінікані.

 Друзья, подписывайтесь на наши аккаунты в Инстаграм @i.dominicana и @dominicana.puntacana – следите за сторис и актуальными публикациями. Будьте в курсе последних новостей из Доминиканы! 

Читайте также: Экскурсии в Доминикане 2020: программа, цены, фото, видео 

Остров Саона и Город Художников (Альтос де Чавон) - индивидуально iDominicana.com
 
Остров Саона и Город Художников (Альтос де Чавон) - индивидуально iDominicana.com
 
_____________

Напоминаем, что iDominicana.com — это новости на русском языке и полезная информация о Доминикане, реальные фото и видео достопримечательностей, интерсный блог о жизни на острове и мн.др.

Это лучшие экскурсии в Доминикане. Опытные гиды, постоянно проживающие на острове. Групповые и индивидуальные экскурсии, авторские программы.

Мы также предлагаем авто в аренду — шикарные кабриолеты и спорткары. Работаем с лучшими яхтами в Доминикане — от экскурсионных до индивидуальных предложений и маршрутов. С нами сотрудничают владельцы премиум яхт, которые не сдаются в массовую аренду. Но могут стать украшением вашего отдыха.

Виллы в аренду — от комфортных и недорогих предложений до лакшери-сегмента для эксклюзивного отдыха. В том числе виллы с частным пляжем. 

С нами вас ждет лучшая трофейная рыбалка в Доминикане — на частных яхтах

За дополнительной информацией — обращайтесь в what’s app

+1-829-643-19-54

+1-849-653-75-42

Читайте также: Достопримечательности Доминиканы: пляжи, горы, острова, водопады и мн.др.

iDominicana.com

Related posts