Україна-Домінікана: авіасполучення між країнами відновлено

Україна-Домінікана: авіасполучення між країнами відновлено

Літак за рейсом Україна-Домінікана виконав перший політ з початку світової пандемії та закриття кордонів. Налагоджено авіасполучення між країнами. 

Україна-Домінікана 2020 

Літак з України прибув сьогодні, 17 жовтня 2020, в Домініканську Республіку. Це перший чартерний рейс між країнами з початку світової пандемії та закриття кордонів.

Літак прибув до міжнародного аеропорту Ля Романа. 

Переліт виконала авіакомпанія Azur Air. Політ тривав 11 годин.

Повідомляється, що всі пасажири під час польоту повинні знаходитись в масках. По прибуттю в Домінікану туристи з України пройшли швидкий температурний скринінг, заповнили міграційні картки та направилися до своїх готелів.

При цьому мандрівників прохали не забувати про соціальну дистанцію та з відповідальністю відноситись до свого здоровья. 

Нагадаємо, що до 31 грудня 2020 р. Домінікана за власний кошт надає всім туристам розширене медичне страхування, яке в тому числі розповсюджується і на випадки коронавірусу.

Якщо під час відпочинку в Домінікані у мандрівника виявлять COVID-19 – уряд країни на 100% покриє лікування, медичний трансфер, проживання на час лікування та витрати на заміну звортнього квитка додому. 

До уваги!

Домінікана подовжила термін дії режиму надзвичайної ситуації до 01 грудня 2020. А також графік комендантської години до 11 листопада 2020.

Під час відпочинку у Домінікані забороняється покидати свої готелі, віли чи апартаменти по буднях с 21:00 до 5:00. Та по вихідних с 19:00 до 5:00.

Остров Саона и Город Художников (Альтос де Чавон) - индивидуально iDominicana.com
 
Остров Саона и Город Художников (Альтос де Чавон) - индивидуально iDominicana.com
 

 

Related posts